Vaido Uibo 139

vaido uibo
Müügijuht, AS Värska Vesi

Setomaa valla elanikuna näen, et meie vald liigub õiges suunas, kuid olen ka seda meelt, et alati saab teha paremini.

Olen põline Seto, kelle ema on pärit Vedernikast ja isa Matsuri külast. Mina olen Värska vallas, nüüdses Setomaa vallas, elanud 44 aastat. Peale põhikooli sattusin  veidikeseks pealinna, kuid elutee tõi mind ruttu Värskasse tagasi. Siin elatud ja töötatud aja jooksul on mul olnud võimalus näha ja osa saada valla arenguprotsessist.

Täna, võin uhke olla, et minu koduvald on Setomaa vald. Pean tähtsaks ka seda, et inimesed, kes külastavad Setomaa valda, tahaksid siia ikka ja jälle tagasi tulla. Siin elades ja töötades olen leidnud valdkonna, mis mind väga köidab. Seetõttu olengi vedanud korvpalli huviringi tegevust umbes 7 aastat ja leian, et meil on andekaid ja lootustandvaid lapsi, kes saavad esindada valda kõrgetasemelistel võistlustel.

Kultuurivaldkonnas olen tegelenud ans Sinu Naine koosseisus juba 20 aastat. Oleme oma ansambli tegutsemise algusest alates olnud uhked oma päritolu ja juurte üle. Setomaa valla elanikuna näen, et meie vald liigub õiges suunas, kuid olen ka seda meelt, et alati saab teha paremini. Valides mind, saan osaleda valla arenguprotsessis, aidates kaasa parimate valikute tegemisele. Minu üleskutse, kallid sõbrad, palun minge valima.