Merike Tein 105

merike tein
Õde, AS Medicum Tervishoiuteenused

Mulle on tähtis Setomaa hea tulevik, inimeste heaolu ja toimetulek. Eluteelt saadud kogemuste baasil olen valmis kaasa aitama Setomaa valla sotsiaalhoolekande valdkonna arengule.

Minu nimi on Merike Tein. Olen 50 aastane, põline Kolodavitsa küla elanik, kolme lapse ema ja kolme lapse vanaema.

Töötan AS Medicum Tervishoiuteenused õena, kus peamine tööülesanne on piiriületajatelt koroonaproovide võtmine.  Põhitöö kõrvalt pakun iluteenuseid ning omandan Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis oskusi probleemsete jalgade hoolduseks. Minu esimesed tööaastad möödusid Põlva Haiglas laborandina, kuid suure osa elust olen tegutsenud sotsiaalvaldkonnas. Värska vallas töötasin avahooldustöötajana, sotsiaaltöötajana ja sotsiaalnõunikuna ning peale valdade ühinemist sotsiaalosakonna juhatajana. Varasemalt töötasin veel Värska Sanatooriumis ja Veekeskuses massöörina ning osalesin Värska Vallavolikogu ja sotsiaalkomisjoni töös.

Kandideerin Setomaa valla volikokku, sest mulle on tähtis Setomaa hea tulevik, inimeste heaolu ja toimetulek. Eluteelt saadud kogemuste baasil olen valmis kaasa aitama Setomaa valla sotsiaalhoolekande valdkonna arengule. Pean esmatähtsaks, et sotsiaalteenused ja abi oleksid igale abivajajale kättesaadavad ning iga inimene tunneks ennast Setomaal elades turvaliselt.