Kaidi Kerdt 132

kaidi kerdt
Juhatuse liige, Kirsi talo kodumajutuse OÜ

Soovin, et kõigil Setomaa elanikel ja tulevastel elanikel oleks siin hea ja turvaline keskkond elamiseks, laste kasvatamiseks ning ettevõtluse arendamiseks.

Minu kiindumus Setomaa vastu sai alguse juba lapsepõlves, mille veetsin Miikse külas oma vanaema talus toimetades. Setomaa kombestik, pärimus, loodus ning inimesed omavad minu südames erilist kohta ja olen äärmisel õnnelik, et täna saan elada ning oma lapsi kasvatada just Setomaal.
Armastus selle imetabase koha vastu Eestimaa Kagunurgas on mind toonud tagasi oma juurte juurde ning viimased kuus aastat toimetan Kirsi Talos, Meremäel, pakkudes elamusmajutust ning toitlustusteenust Setomma autentses talukompleksis. Oman kõrgharidust ning olen tegutsenud viimased 15 aastat ettevõtjana mitmes valdkonnas, sealhulgas teinud tööd Itaalia juhtivale veinitootjale Masi Agricola, juhtides Ida-Euroopa eksporditurge, sh Venemaa turgu. Lisaks olen õppejõud Eesi Sommeljeede Erakoolis ning inimestega töötamine ning suhtlemine on mulle väga meeltmööda.
Mulle läheb väga korda Setomaa tulevik, kogukonna ühtsus ning kolme lapse emana kindlasti seisan ka sotsiaalvaldkonna kitsaskohtade eest. Soovin, et kõigil Setomaa elanikel ja tulevastel elanikel oleks siin hea ja turvaline keskkond elamiseks, laste kasvatamiseks ning ettevõtluse arendamiseks.
Seisan ka selle eest, et kogu Setomaa rahvas saaks võrdse tähelepanu osaliseks, et kõik meie kaunid nulgad saaksid oma hääle kuuldavaks teha ning, et kogukonnale tähtsad objektid saaksid uue hingamise. Nõnda olen alustanud ka Koolina nulgas asuva Ulaskova Tsässona taastamist, mille renoveerimistööd neil päevil alguse saavad.
Usun Setomaa rahva ühtsusesse ja olen kindel, et koos saame palju ära teha.