Meelike Kruusamäe 118

meelike kruusamäe
Juhatuse liige, Toomemäe OÜ

Kandideerin valimistel, sest minu jaoks on olulised Setomaa kultuuriruum, hariduselu ja (noorte)ettevõtlusega seotud teemad. 

Olen Meelike Kruusamäe, 37-aastane, toreda poja ema. Enamuse oma elust olen elanud Värskas (v.a 5 aastat Tartu Ülikoolis õppides), sest see on parim koht elamiseks. Mulle meeldib meie kokkuhoidev kogukond ja need väärtused, mida pakub Setomaal elamine. Väikese lapse emana olen väga rahul, et ta saab kasvada, õppida ja areneda turvalises keskkonnas.

Tööalaselt olen samuti suures osas kodukohas toimetanud. Olen tegev olnud noorsoo- ja kultuuritöötajana, viimastel aastatel panustanud erasektorisse, nii toitlustuse kui iluteeninduse osas. Laulan seto leelokooris Verska naase`.Usun, et igaüks meist saab moel või teisel siinse elu veel paremaks muuta.

Kandideerin valimistel, sest minu jaoks on olulised Setomaa kultuuriruum, hariduselu ja (noorte)ettevõtlusega seotud teemad. Mida rohkem häid ideid ja tublisid algatusi, seda rohkem suudame luua väärtusi siinsele piirkonnale. Seda enam oleme konkurentsivõimelised ja suudame pakkuda parimat Setomaa elanikele ja ka külalistele. Volikogus tööd tehes on võimalus nende väärtuste eest sõna võtta ning häid mõtteid toetada. Igaüks saab panustada meie kogukonna ja kultuuriruumi arengusse, võimalustesse ja jätkusuutlikusse. Näiteks läbi selle, et avaldad hääletama minnes oma arvamust ses osas, milline saab olema meie kõigi ühine tulevik Setomaal.