Kersti Virro 122

kersti Virro
TSILK müügi- ja turundusjuht, OÜ Värska Vara

Seisan selle eest, et Setomaal oleks hea elada nii vanadel olijatel kui ka uutel tulijatel. Olen ettevõtlik ja abivalmis kogukonna liige, alati uuenduste ja arengu poolt.

Olen Setomaal Saatse kandis sündinud, lapsepõlve veetnud Lutepää metsade vahel koos vanaemaga, aga suurema osa elust siiski elanud kaugemal. 2017. aastal lõpetasin Eesti Maaülikoolis „ökonoomika ja ettevõtluse“ eriala ning mul on sotsiaalteaduse magistrikraad (MA).

Kogu elu olen olnud tööalaselt seotud kaubanduse, turunduse ja ettevõtluse valdkondadega. Lisaks olen elanud ja töötanud 2 aastat Soomes. Nüüd olen taas 4 aastat Setomaal kohapeal elanud, töötanud ja ettevõtlust arendanud.

Soovin, et siin oleks rohkem positiivset sünergiat ja tegusaid inimesi, kes oma kodukoha eest hoolt kannaksid ja et uued tulijad oleksid Setomaal oodatud ning soojalt vastu võetud. Tahan elada sõbralikus vallas, kus ollakse oma ümbritseva keskkonna ja üksteise suhtes hoolivad.  Headus, austus  ja koostöö on olulised, seda eriti väikeses kogukonnas. Seepärast olen ise alati valmis abistama ja käed külge panema, et vajalikud asjad saaksid tehtud. Olen loomult realistlik tegutseja, kelle jaoks igale probleemile leidub lahendus.

Olen eest vedanud trepikodade remonti, et kohalike inimeste kodune elukeskkond oleks kvaliteetsem ja mugavam. Olen eest vedanud Pikalombi matkaraja laudtee remonti, et piirkonna vaba aja veetmise võimalused oleksid mitmekülgsemad. Märkan, hoolin ja otsin ka edaspidi võimalusi, kuidas kohalikku elu meie armsas kodukandis edendada.

Kes see meie kodukoha eest ikka hoolt kannab, kui mitte meie ise!

kerstivirro.ee