Piret Kase 107

piret kase
Põllumajandustootja, FIE Piret Kase

Rohkem tähelepanu vajab elamumajandus, elukeskkond külades, kõikide vanuserühmade liikumis-ja huvitegevuste võimaluste arendamine. Heakord on visiitkaart, sest meie vallas on suvel hulgaliselt sündmusi, mida külastavad tuhanded inimesed.

Olen läbi ja lõhki Setomaa inimene. Sündinud Värskas, kodukooliks Värska Keskkool ( praegune Värska Gümnaasium), elan juba 30 aastat Mikitamäel. Minu vanemad elavad Treski külas, kus möödus minu lapsepõlv.

Minu töö, hobi ja elustiil on aiandustootmine ja hobiaiandus. Koos abikaasa Aimari ja poeg Tõnisega kasvatame kartulit ja köögivilja. Vanem poeg Mihkel on elektrik.

Enda rõõmuks käin tantsimas Räpinas trupis Mine Sa Tea. Karmoškal mängimine on mulle jätkuvalt väga armastatud tegevus, koos mängime 4 naist ansamblis KARMONA. Sel aastal andsime välja oma esimese plaadi. Suure rõõmuga laulan kollektiivis Poloda Ilotaja`.

Neli aastat Setomaa volikogus on olnud huvitavad ja õpetlikud. Volikogu töös on kõige olulisem stabiilne ja rahulik töökeskkond, asjalikud ja avatud arutelud komisjonides. Soovin ja panustan, et Setomaa valla stabiilne areng jätkuks. Soovin, et uued plaanitud tegevused ja investeeringud saavad teoks ning järjepidevalt otsitakse võimalusi mitmekülgselt arendada Setomaa valla piirkondi.

Rohkem tähelepanu vajab elamumajandus, elukeskkond külades, kõikide vanuserühmade liikumis-ja huvitegevuste võimaluste arendamine. Heakord on visiitkaart, sest meie vallas on suvel hulgaliselt sündmusi, mida külastavad tuhanded inimesed. Meile kõigile on oluline turvaline elukeskkond ja korras maanteed. Oluline on märgata ja tunnustada erinevate valdkondade edukaid ja pühendunud inimesi. Soovin jätkuvalt erinevatel teemadel kaasa rääkida ja avaldan alati julgelt oma arvamust.