Raul Kudre 124

Olen Raul Kudre, 47-aastane, nelja lapse isa. Arvan, et Setomaa vallal on omavalitsusena tugevad arengueeldused ja olen kindel nende realiseerumises. Olen Setomaa tuline toetaja ning selleks, et enda oskustega valla arengusse panustada, kandideerin Setomaa vallas valimisliidu Ühine Setomaa nimekirjas.

Olen elupõline Värska elanik ja lõpetanud 1998. aastal Värska Gümnaasiumi. Kõrghariduse omandasin Maaülikoolis, kus õppisin maaehituse eriala ja sain ehitusinseneri kutse.

Viimased 11 aastat olen töötanud Värska vallavanemana ja olen enda töös olnud selgelt tulemustele orienteeritud. Seda näitavad ka viimased Värska valla europrojektide rahastamisotsused, mille kaudu tuleb järgneva kolme aasta jooksul Värska piirkonda üle kolme miljoni euro investeeringuraha.

Valla stabiilse arengu eelduseks on hea koostöö erinevate inimeste vahel. Värska vallavanemana olen suutnud vallas koostööd edendada ning pannud asutused ja ametnikud ühise arengu nimel koos pingutama. Valla arengule on edu toonud kompromissid, inimeste ärakuulamine ning neile otsustamise andmine.

Minu hobiks on orienteerumine ja üldiselt sportlik elustiil, millele pühendan ka oma vaba aja. Oman tunnustatud vanemtreeneri kutset ning olen pikaajaliselt enda oskusi kasutanud Eesti suusaorienteerumise koondise treenerina.

Vanemad lapsed on jõudnud juba kõrgkoolidesse ja nende näitel võin kinnitada, et Setomaalt saab hea ning mitmekülgse hariduse. Seto keel, rahvarõivad, kombed ja oma päritolu tunnetus on meie kuueliikmelisel perel sügavalt sees ja oleme selle üle kõik uhked!

Valijatelt usalduse saades olen piisavalt motiveeritud, et kandideerida Setomaa valla vallavanemaks.