Raido Asula 146

Tere!
Olen Raido Asula, 29 aastane, vabaabielus. Kandideerin Setomaa vallas kohaliku omavalitsuse valimistel.

Olen lõpetanud 2006. aastal Tartu Forseliuse Gümnaasiumi, lisaks läbinud mitmed täiendavad kursused ja koolitused. Aastatel 2010 -2011 teenisin Tallinna Vahipataljonis. Teenistuse lõpetasin edukalt kaprali auastme ning jaoülemana.

Olen ettevõtte Asulavent OÜ ainus juhatuse liige, tööandja kolmele töötajale.

Kandideerin volikokku seetõttu, et hetkel on volikogus liiga vähe noori, kes seisaksid noorte elu puudutavate küsimuste eest. Peame ennetama noorte lahkumist koduvallast, sest noorte lahkumine seab küsimärgi alla maapiirkondade jätkusuutlikkuse. Minu eesmärk on pühenduda just koduvalla noorte heaolu ja elukvaliteedi parandamisele.

Kuidas olen seotud Setomaaga? Olen elanud enamasti linnas. Meremäe valda sattusin esmakordselt 5 aastat tagasi. Viibides nüüd iga vaba hetke kodus, olen märganud seda rikkust, mida maaelu võib pakkuda oma turvalisuse ja puhta elukeskkonnaga. Olen kogenud, et seto rahvas on rõõmus, lahke, töökas ja rahulolev. Leian, et parim koht elamiseks Eestimaal on Setomaa.

Mul puudub volikogu liikmena töötamise kogemus, kuid olen kursis koduvalla murede ja rõõmudega. Tahan kaasa aidata, et siin elu edeneks.

Ootan kõiki sellel sügisel valimistel hääletama!