Annela Laaneots 132

Minu nimi on Annela Laaneots ja kui te valite mind Setomaa valla volikokku, siis saan tagada, et te olete kursis sellega, mis meie vallas sünnib. Saate teada, milliseid otsuseid tegema hakatakse, miks neid tehakse, saate ise vajadusel sõna sekka öelda, ning kindlasti olete kursis tehtud otsustega.

Setomaa on piisavalt paras selleks, et iga inimene oleks kursis infoga, mis võimaldab tal oma elu vallas parimal viisil korraldada – ja seda saab ta teha ainult siis, kui tal on õigeaegselt olemas vajalik teave.

Samuti saan panustada sellesse, et Setomaa maine oleks hea – Setomaa hea maine on oluline nii siin tegutsevatele ettevõtetele, kui kõigile meie inimestele.

Olen kommunikatsiooni valdkonnas töötanud üle 15 aasta, õpetan üle 10 aasta Tallinna Ülikoolis kommunikatsiooni eriala tudengeid. Mehega kahepeale on meil kommunikatsiooniteenuseid pakkuv ettevõte, ühtlasi töötan Eesti Folkloorinõukogu teabe- ja korraldusjuhina.

Olen varasemalt töötanud kommunikatsiooni valdkonnas erinevates ettevõtetes, kaasa arvatud Coca-Cola Hellenic Baltikumi kommunikatsiooniosakonna juhina vastutades selle ettevõtte kommunikatsiooni eest nii Eestis kui Lätis kui Leedus. Tartu Ülikooli olen lõpetanud ajakirjanikuna, kõrvalerialaks suhtekorraldus ning politoloogia. Kommunikatsiooni olen õppinud ka USAs ja Saksamaal.

Kaks korda on mul õnnestunud oma töödega pälvida Eesti Suhtekorralduse Auhind. Viimatine neist oli seotud Setomaaga – Eesti Suhtekorralduse auhind 2015 eripreemia tuli kohaturunduse vallas Soome-ugri kultuuripealinn 2015 – Setomaa, Obinitsa kommunikatsioonitöö eest. Olin kultuuripealinna kommunikatsioonijuht. Minu enda jaoks siiani kõige olulisem rahvusvaheline esinemine leidis aset 2015 aastal ÜROs.

Mul on olnud õnn olla ka Setomaa ülembsootska.

Olen 5 aasta eest Tallinnas asutatud Seto Laste Kooli üks asutajaliikmetest, kuulun ajalehe Setomaa toimetuskolleegiumisse, haldan vabatahtlikuna seto uudiste rubriiki Postimehes.

Meie peres kasvab 3 last. Minu koduküla on Mikitamäe, olen siin käinud nii lasteaias kui õppinud põhikoolis alguset lõpuni.

Kandideerin valimisliidus Ühine Setomaa!